Hovězí plíce mini kostičky 1x1cm

100% hovězí plíce nakrájené na kostičky 1x1cm s vysokým obsahem bílkovin, které jsou vhodné pro štěňata, malé i velké psy jako velice atraktivní odměna při tréninku. Vyrobeno ve Švýcarsku

Neobsahují žádné konzervanty, stabilizátory ani dochucovadla, jsou vysoce stravitelné a 100% přírodní.

Složení: Surový protein: 76,6%, Hrubý tuk: 8,2%, Hrubý popel : 5,2%, Vlhkost: 10%

VYROBENO VE ŠVÝCARSKU

Hovězí kostičky jsou vyráběné podobným technologický postupem jako proslavená švýcarská specialita Bündnerfleisch ( samozřejmě bez použití soli a koření). Díky speciální inovativní švýcarské technologii jsou pozvolna sušené což zaručuje, že všechny vitamíny, minerály a stopové prvky jsou přirozeně zachované. Zárověň jsou pevné bez zbytečného odrolu a zachovají si příjemnou vůni jemně grilovaného masa.

Švýcarsko má jeden z nejpřísnějších zákonů na ochranu zvířat ve světě. To znamená, že je kladen velký důraz na kvalitu krmiva a způsob chovu skotu.

Jedinečné složení krmiva pro skot podporuje imunitu, snižuje riziko nemocí a minimalizuje potřebu veterinární péče. Dobytek dostává výhradně suché přírodní krmivo, které obsahuje kukuřičné a pšeničné vločky, rostlinné bílkoviny a oleje, minerální látky, vitamíny a stopové prvky.

Roli hraje kvalitní a neměnné složení stravy i způsob chovu, jež zvířatům zaručuje dostatek prostoru a pohybu. Zvířata se chovají zcela bez genetických vlivů či hormonů. Antibiotika jsou přísně zakázána.

Zvířata se mohou volně pohybovat, což pozitivně ovlivňuje chuť i kvalitu masa. Je s nimi zacházeno šetrným způsobem, a to i během přepravy a porážky. Předchází se tím znehodnocení masa stresovými hormony. 

Zvolte si variantu:

Cena od 58,00 Kč