HOVĚZÍ ŠLACHA – COPÁNEK

Novinka

Hovězí šlachy sušené horkým vzduchem jsou oblíbenou žvýkací pochoutkou. Šlachy mají nižší obsah tuku ve srovnání s jinými oblíbenými sušenými pamlsky a jsou dobrou volbou i pro psy s citlivým zažíváním.

Díky vysokému obsahu kolagenu, elastinu s ideálním poměrem kvalitních bílkovin , které jsou nezbytné pro správný vývin chrupavek, kostí a zubů. Podporují dentální hygienu a jsou dokonalým doplňkem každodenní stravy.

Vhodné pro zabavení středních a velkých psů a zároveň i posilují žvýkací svaly. Výrobek je výhradně přírodního původu, bez chemických a konzervačních látek.

SLOŽENÍ: 99,9 % hovězí šlachy, 0,1 % maltodextrin

ANALYTICKÉ SLOŽKY: 79,9 % hrubého proteinu, 5,8 % hrubého tuku, 4,9 % hrubého popela, 9,4 % vlhkosti.

Co je MALTODEXTRIN: Maltodextrin je polysacharid, který je tvořen spojením několika molekul glukózy. Jedná se o komplexní sacharid, který se štěpí pomaleji než glukóza. Jedná se o polymer glukózy, který má vyšší glykemický index. Je však pro tělo maximálně využitelný. Jeho využití je ideální pro obnovení energetických rezerv po výkonu. Má schopnost částečně využít i jednoduché cukry pro okamžité dodání rychlé energie. Vhodné využití především u krátkodobějšího zatížení, jako je sportování běhání se psem atd...

Zvolte si variantu:

Cena od 45,00 Kč