Tréninkové kostičky - Králičí maso, jablka a kapusta

Tréninkové kostičky vyrobené z čistého králičího masa, jablek a kapusty jsou zdravé a mají měkkou konzistenci. Proto jsou ideální pro každodenní odměnu a motivaci v tréninku. Jsou ideální pro použití tréninkových technik díky pozitivnímu posilování.

Vzhledem k tomu, že množství pamlsků používaných během tréninku je často vysoké jsou obzvláště důležité zdravé ingredience. Králičí kostičky se skládají z čistého králičího masa a jsou rafinovány nastříknutým glycerinem z řepkového oleje (tučná složka). Glycerin váže vodu a zajišťuje měkkou konzistenci. Tréninkové kosti jsou vyráběny bez přísad, jako je kukuřice, pšenice, sója, barviva, konzervantů a masových mouček a jsou šetrně sušené vzduchem. Technologie sušení vzduchem je moderní interpretací staletím prověřených starých technik konzervace masa.

Pečlivě vybrané králičí maso pochází z lokálních zdrojů a je 100% vysledovatelné. Díky šetrnému výrobnímu procesu jsou živiny obsažené v králičím mase zachovány a pomáhají vašemu psovi zůstat zdravý a vitální po dlouhou dobu.

S tréninkovými kostičkami z králičího masa dostane váš pes neodolatelně lahodnou a zároveň zdravou odměnu. Nerozpadá se a nemastí, takže si ho můžete uložit do kapsy, a proto je ideální pro trénink v přírodě.

Složení
90% králičí maso, 4% jablka, 2% kapusta, 4% rostlinný glycerin.
Doplňkové krmivo pro psy.

Analytické složky: 

Bílkoviny - 36%,  hrubý tuk - 19% vlhkost - 8% hrubý popel - 8% hrubá vláknina - 2%

Všechny naše výrobky jsou dodávány v praktickém, znovu uzavíratelném sáčku. Skladujte pouze na chladném a suchém místě, chraňte před přímým slunečním zářením!

Krmný návod
Jako odměna nebo svačina mezi jídly. Snížení množství krmiva podle potřeby. Vždy zajistěte čerstvou a čistou pitnou vodu. Skladujte na chladném a suchém místě. Nevhodné pro psy do 3 měsíců.

Zvolte si variantu:

Cena od 125,00 Kč