Tréninkové kostičky - Králičí maso

Tréninkové kostičky jsou vyrobené z čistého masa a superpotravin. Jsou zdravé, mají měkkou konzistenci a jsou proto ideální pro každodenní odměnu a motivaci v tréninku. Jsou ideální pro použití tréninkových technik díky pozitivnímu posílení.

Pečlivě vybrané králičí maso pochází z místních zdrojů a jsou 100% vysledovatelné. Díky šetrnému výrobnímu procesu jsou živiny obsažené v králičím mase zachovány a pomáhají vašemu psovi zůstat zdravý a vitální po dlouhou dobu.

S tréninkovými kostičkami z králičího dostane váš pes neodolatelně lahodný a zároveň zdravý pamlsek za odměnu. Nerozpadá se a nemastí a je proto ideální pro trénink v přírodě, protože může být také uložen v kapse kalhot.

Složení
95% králík, 5% přírodní rostlinný glycerin.
Doplňkové krmivo pro psy.

Analytické složky

Bilkoviny- 36% hrubý tuk - 16% vlhkost - 8% hrubý popel - 8% hrubá vláknina - 2%

Všechny naše výrobky jsou dodávány v praktickém, znovu uzavíratelném sáčku. Skladujte pouze na chladném a suchém místě, chraňte před přímým slunečním zářením!

Krmný návod
Jako odměna nebo svačina mezi jídly. Snížení množství krmiva podle potřeby. Vždy zajistěte čerstvou a čistou pitnou vodu. Skladujte na chladném a suchém místě. Nevhodné pro psy do 3 měsíců.

Zvolte si variantu:

Cena od 119,00 Kč