Tréninkové kostičky - Krůtí maso

Tréninkové kostičky vyrobené z čistého krůtího masa, jsou zdravé a mají měkkou konzistenci. Proto jsou ideální pro každodenní odměnu a motivaci v tréninku. Jsou ideální pro použití tréninkových technik díky pozitivnímu posilování. 

Vzhledem k tomu, že množství pamlsků používaných během tréninku je často vysoké jsou obzvláště důležité zdravé ingredience. Krůtí kostičky se skládají z čistého krůtího masa a jsou rafinovány nastříknutým glycerinem z řepkového oleje (tučná složka). Glycerin váže vodu a zajišťuje měkkou konzistenci. Tréninkové kosti jsou vyráběny bez přísad, jako je kukuřice, pšenice, sója, barviva, konzervantů a masových mouček a jsou šetrně sušené vzduchem. Technologie sušení vzduchem je moderní interpretací staletím prověřených starých technik konzervace masa.

Pečlivě vybrané krůtí maso pochází z lokálních zdrojů a je 100% vysledovatelné. Díky šetrnému výrobnímu procesu jsou živiny obsažené v krůtím mase zachovány a pomáhají vašemu psovi zůstat zdravý a vitální po dlouhou dobu.

S tréninkovými kostičkami z krůtího masa dostane váš pes neodolatelně lahodnou a zároveň zdravou odměnu. Nerozpadá se a nemastí, takže si ho můžete uložit do kapsy, a proto je ideální pro trénink v přírodě.

Složení
95% krůtí, 5% přírodní rostlinný glycerin.
Doplňkové krmivo pro psy.

Analytické složky: Bílkoviny
- 36% hrubý tuk - 19% vlhkost - 8% hrubý popel - 6% hrubá vláknina - 1%

Všechny naše výrobky jsou dodávány v praktickém, znovu uzavíratelném sáčku. Skladujte pouze na chladném a suchém místě, chraňte před přímým slunečním zářením!

Krmný návod
Jako odměna nebo svačina mezi jídly. Snížení množství krmiva podle potřeby. Vždy zajistěte čerstvou a čistou pitnou vodu. Skladujte na chladném a suchém místě. Nevhodné pro psy do 3 měsíců.

Zvolte si variantu:

Cena od 112,00 Kč