Tréninkové kostičky - Kuřecí maso, borůvky a brusinky

Tréninkové kostičky jsou vyrobené z čistého masa a superpotravin. Jsou zdravé, mají měkkou konzistenci a jsou proto ideální pro každodenní odměnu a motivaci v tréninku. Jsou ideální pro použití tréninkových technik díky pozitivnímu posílení. 

Pečlivě vybrané kuřecí maso, stejně jako borůvky a brusinky pocházejí z místních zdrojů a jsou 100% vysledovatelné. Díky šetrnému výrobnímu procesu jsou živiny obsažené v kuřecím mase zachovány a pomáhají vašemu psovi zůstat zdravý a vitální po dlouhou dobu.

S tréninkovými kostičkami z kuřecího masa s borůvkami a brusinkami dostane váš pes neodolatelně lahodný a zároveň zdravý pamlsek za odměnu. Nerozpadá se a nemastí a je proto ideální pro trénink v přírodě, protože může být také uložen v kapse kalhot.

Složení
90% kuřecí, 4% borůvky, 4% brusinky, 2% přírodní rostlinný glycerin.
Doplňkové krmivo pro psy.

Analytické složky: Bílkoviny
- 35% hrubý tuk - 18% vlhkost - 9% hrubý popel - 6% hrubá vláknina - 2%

Všechny naše výrobky jsou dodávány v praktickém, znovu uzavíratelném sáčku. Skladujte pouze na chladném a suchém místě, chraňte před přímým slunečním zářením!

Krmný návod
Jako odměna nebo svačina mezi jídly. Snížení množství krmiva podle potřeby. Vždy zajistěte čerstvou a čistou pitnou vodu. Skladujte na chladném a suchém místě. Nevhodné pro psy do 3 měsíců.

Zvolte si variantu:

Cena od 105,00 Kč