ADULT SENSITIVE COMPLETE BEEF

Kompletní polovlhké krmivo lisované za studena

• Šetrné zpracování díky LISOVÁNÍ ZA STUDENA

• Čerstvá svalovina

• Žádné kosti ani masová moučka

• Chutné a šťavnaté

• Monoprotein

• Přirozeně bezlepkové

DeliBest Adult Sensitive Complete se švýcarským hovězím masem je přírodní a vyvážené kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen s normální aktivitou. Vhodné pro psy s citlivým zažíváním.

Originální a inovativní výrobní proces lisování za studena je maximálně šetrný ke vstupním surovinám a zachovává veškeré důležité vitamíny a minerály a zvyšuje chutnost krmiva.

Neobsahuje žádné kosti ,masové moučku, obiloviny ani geneticky modifikované suroviny.

DeliBest Premium Complete Dog je vyroben ze 63% masa pocházejícího ze švýcarských chovů.

Vyrobeno pod přísnou kontrolou kvality

PROČ MASO ZE ŠVÝCARSKA

Švýcarsko má jeden z nejpřísnějších zákonů na ochranu zvířat na světě. To znamená, že je kladen velký důraz na kvalitu krmiva a způsob chovu. Jedinečné složení krmiva pro skot podporuje imunitu, snižuje riziko nemocí a minimalizuje potřebu veterinární péče. Dobytek dostává výhradně suché přírodní krmivo, které obsahuje kukuřičné a pšeničné vločky, rostlinné bílkoviny a oleje, minerální látky, vitamíny a stopové prvky.

Významnou roli hraje kvalitní a neměnné složení potravy i způsob chovu, jež zvířatům zaručuje dostatek prostoru a pohybu. Zvířata se chovají zcela bez genetických vlivů či hormonů. Antibiotika jsou přísně zakázány.

Zvířata se mohou volně pohybovat, což pozitivně ovlivňuje chuť i kvalitu masa. Je s nimi zacházeno šetrným způsobem a to i během přepravy a porážky. Předchází se tím znehodnocení masa stresovými hormony.

SLOŽENÍ: 63 % hovězí maso, vedlejší rostlinné produkty (16 % bramborový škrob), 6 % proso, 2 % mrkev, minerální látky.

TECHNOLOGICKÉ DOPLŇKY: Konzervační látky

ANALYTICKÉ SLOŽKY: 18,2 % hrubého proteinu, 12,9 % tuku, 3,5 % hrubé vlákniny, 4,5 % hrubého popela,

20% vlhkost, 0,5% vápník, 0,4% fosfor

NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY:Vitamin A 10 000 IU, Vitamin D3 800 IU, Vitamin E 200 mg,

Vitamin B1 8 mg, Vitamin B2 4 mg, Vitamin B9/11 (kyselina listová) 1 mg. Vitamín B12 0,02 mg, vitamín H (biotin) 0,3 mg, Niacin 10 mg, cholinchlorid 1 200 mg, Železo jako monohydrát síranu železnatého 86 mg,jód jako jodičnan vápenatý 0,86 mg, síran manganatý monohydrát 4,6 mg, síran zinečnatý,monohydrát 69 mg, pentahydrát síranu měďnatého 4,6 mg, selen jako seleničitan sodný 0,3 mg,taurin 2000 mg

VÝŽIVOVÉ INFORMACE: Obsahuje 323 kcal/100 g

BALENÍ: 1kg, 4kg

Zvolte si variantu:

Cena od 239,00 Kč