Barevné označovací cedulky

Na výběr ze čtyř tvarů cedulky, sedmi motivů a možností vlastního textu v horní a dolní části cedulky. Například jméno psa. (viz níže objednávkový formulář ke stažení)

Na přání zákazníka můžeme upravit tvar cedulky, velikost nebo umístit vlastní motiv. Stačí poslat návrh, a pokud to bude technicky možné, připravíme grafiku a pošleme k odsouhlasení včetně cenové kalkulace. Grafický návrh je ZDARMA.

Ceny cedulek se běžně pohybují od 95 – 159Kč včetně DPH, záleží na velikosti cedulky a složitosti grafiky.

V nabídce máte možnost vybírat z jedenácti barev (4 barvy řady SILK). Barvy s označením SILK mají hedvábně lesklý povrch.

Cedulky jsou vyráběny z materiálu PLA. Výhodou tohoto termoplastu je jeho naprostá biologická odbouratelnost, která je dána tím, že je vyráběno z obnovitelných zdrojů jako kukuřičného, nebo bramborového škrobu.

100% recyklovatelný.

.

Tyčka z lesklé nerezové oceli o průměru 4 mm a délce 47 cm.

Rozměr cedulky: Záleží na tvaru (viz níže objednávkový formulář ke stažení)

Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu, požadujeme platbu předem.

Dodací lhůta - Do 10 dní

159,00 Kč

Na níže uvedeném odkazu stáhněte a vyplňte formulář. (docx. nebo pdf) Poté ho zašlete na info@actionpet.cz. Připravíme grafický návrh a pošleme ho zpět s cenovou kalkulací k odsouhlasení.                                                                                                                      Pokud se Vám formulář nenačítá správně, kontaktujte nás na info@actionpet.cz, nebo na tel: +420 739 612 396