Dentální tyč s hovězím masem a lososovým olejem

Dentální tyč je je vyrobená z kůže skotu a lahodného hovězího masa, doplněná lososovým olejem. Je perfektním pamlskem pro péči o zuby. Jsou velmi tvrdé, mají drážku na boku pro větší oděr při žvýkání a tím snižuje tvorbu zubního kamene. Tyčky nejen podporují přirozenou péči o chrup, ale mají také funkční účinek zdravých složek.

Přírodní kůže skotu obsahuje vysoce kvalitní kolagen. Jako strukturální protein poskytuje kolagen pevnost pojivové tkáně v tahu. Kolagen je potřebný všude tam, kde je důležitá elasticita a pevnost: v kůži, vazech a šlachách, v chrupavce, v kostech, v kosterním svalstvu, v cévách a dokonce i v zubech.

Jako další benefit je, že se do žvýkacích pamlsků přidává olej z divokého lososa. To dodává organismu důležité omega-3 a -6 mastné kyseliny. Tyto mastné kyseliny jsou k dispozici metabolismu vašeho psa okamžitě a bez předchozí přeměny. Olej z divokého lososa má optimální poměr omega-3/omega-6 9:1. To jsou základní stavební kameny, které všichni psi potřebují pro silné srdce a silný imunitní systém.

Jeden žvýkací proužek obsahuje přibližně 750 mg oleje z divokého lososa (197 mg omega-3 mastných kyselin / 28 mg omega-6 mastných kyselin).

Pečlivě vybrané hovězí maso a přírodní kůže skotu pocházejí z lokálních zdrojů a jsou 100% vysledovatelné. Díky šetrnému výrobnímu procesu, jsou živiny obsažené v surovinách zachovány a pomáhají vašemu psovi zůstat zdravý a vitální po dlouhou dobu.

Složení

Složení: 85% hovězí kůže, 15% kachní maso.
Přídatné látky na kg: Lososový olej 26g.
Doplňkové krmivo pro psy.

Analytické složky

Bílkoviny - 60%, hrubý tuk - 12%, vlhkost - 10%, hrubý popel - 7,5%, hrubá vláknina - 1,2%

Všechny naše výrobky jsou dodávány v praktickém, znovu uzavíratelném sáčku. Skladujte pouze na chladném a suchém místě, chraňte před přímým slunečním zářením!

Obsah balení: 150g (cca17ks)

Zvolte si variantu:

Cena od 86,00 Kč