Dentální tyč s kachním masem, glukosaminem a extraktem z mořských slávek zelených

Dentální tyč je je vyrobená z kůže skotu a lahodného kachního masa, doplněná biotinem a lněným olejem. Je perfektním pamlskem pro péči o zuby. Jsou velmi tvrdé, mají drážku na boku pro větší oděr při žvýkání a tím snižuje tvorbu zubního kamene. Tyčky nejen podporují přirozenou péči o chrup, ale mají také funkční účinek zdravých složek.

Přírodní kůže skotu obsahuje vysoce kvalitní kolagen. Jako strukturální protein poskytuje kolagen pevnost pojivové tkáně v tahu. Kolagen je potřebný všude tam, kde je důležitá elasticita a pevnost: v kůži, vazech a šlachách, v chrupavce, v kostech, v kosterním svalstvu, v cévách a dokonce i v zubech.

Jako další benefit je obohacení o glukosamin a extrakt z mořských slávek zelených. Obě složky podporují stabilizaci pojivové tkáně a tvorbu chrupavky. Výsledkem může být vyšší pohyblivost kloubů a posílení kloubů.

Jeden žvýkací proužek obsahuje přibližně 270 mg glukosaminu a 135 mg extraktu z mořských slávek zelených. Tento pamlsek je vhodný zejména pro seniory.

Pečlivě vybrané kachní maso a přírodní kůže skotu pocházejí z lokálních zdrojů a jsou 100% vysledovatelné. Díky šetrnému výrobnímu procesu, jsou živiny obsažené v surovinách zachovány a pomáhají vašemu psovi zůstat zdravý a vitální po dlouhou dobu.

Složení

Složení: 85% hovězí kůže, 15% kachní maso.
Přídatné látky na kg: 4,7g extraktu z mořských slávek zelených, 9,5g glukosaminu.
Doplňkové krmivo pro psy.

Analytické složky

Bílkoviny - 60%,  hrubý tuk - 12%, vlhkost - 10%, hrubý popel - 7,5%,  hrubá vláknina - 1,2%

Všechny naše výrobky jsou dodávány v praktickém, znovu uzavíratelném sáčku. Skladujte pouze na chladném a suchém místě, chraňte před přímým slunečním zářením!

Obsah balení: 150g (cca17ks)

Zvolte si variantu:

Cena od 86,00 Kč