Dentální tyč s krůtím masem biotinem a lněným olejem

Dentální tyč je je vyrobená z kůže skotu a lahodného krůtího masa, doplněná biotinem a lněným olejem. Je perfektním pamlskem pro péči o zuby. Jsou velmi tvrdé, mají drážku na boku pro větší oděr při žvýkání a tím snižuje tvorbu zubního kamene. Tyčky nejen podporují přirozenou péči o chrup, ale mají také funkční účinek zdravých složek. 

Přírodní kůže skotu obsahuje vysoce kvalitní kolagen. Jako strukturální protein poskytuje kolagen pevnost pojivové tkáně v tahu. Kolagen je potřebný všude tam, kde je důležitá elasticita a pevnost: v kůži, vazech a šlachách, v chrupavce, v kostech, v kosterním svalstvu, v cévách a dokonce i v zubech.

Jako další benefit pamlsků je přidaný biotin, známý také jako vitamín B7 nebo vitamín H. Ten slouží jako klíčový vitamín pro metabolismus sacharidů, mastných kyselin a aminokyselin. Přeměna živin z krmiva na stavební materiály proto závisí na spolehlivém přísunu biotinu. Posiluje srst a kůži. Doba výměny srsti se zkracuje.

Lněný olej je jedním z nejzdravějších olejů na trhu. Obsahuje zvláště kvalitní omega-3 mastné kyseliny. Tyto protizánětlivé alfa-linolenové kyseliny pomáhají udržovat zdravou hladinu cholesterolu v krvi vašeho psa.

Pečlivě vybrané krůtí maso a přírodní kůže skotu pocházejí z lokálních zdrojů a jsou 100% vysledovatelné. Díky šetrnému výrobnímu procesu, jsou živiny obsažené v surovinách zachovány a pomáhají vašemu psovi zůstat zdravý a vitální po dlouhou dobu.

Složení

Složení: 85% hovězí kůže, 15% krůtí maso.
Přídatné látky na kg: 2,9 g biotinu, 29 g lněného oleje.
Doplňkové krmivo pro psy.

Analytické složky

Bílkoviny - 60% hrubý tuk - 12% vlhkost - 10% hrubý popel - 7,5% hrubá vláknina - 1,2%

Všechny naše výrobky jsou dodávány v praktickém, znovu uzavíratelném sáčku. Skladujte pouze na chladném a suchém místě, chraňte před přímým slunečním zářením!

Obsah balení: 150g (cca17ks)
Zvolte si variantu:

Cena od 86,00 Kč