Dentální tyč s kuřecím masem, konopím a probiotickým jogurtem

Dentální tyč je je vyrobená z kůže skotu a lahodného kuřecího masa, doplněná konopím a probiotickým jogurtem. Je perfektním pamlskem pro péči o zuby. Jsou velmi tvrdé, mají drážku na boku pro větší oděr při žvýkání a tím snižuje tvorbu zubního kamene. Tyčky nejen podporují přirozenou péči o chrup, ale mají také funkční účinek zdravých složek.

Přírodní kůže skotu obsahuje vysoce kvalitní kolagen. Jako strukturální protein poskytuje kolagen pevnost pojivové tkáně v tahu. Kolagen je potřebný všude tam, kde je důležitá elasticita a pevnost: v kůži, vazech a šlachách, v chrupavce, v kostech, v kosterním svalstvu, v cévách a dokonce i v zubech.

Obsažené konopí má zdravé omega-3 mastné kyseliny a má pozitivní vliv na pohodu čtyřnohého kamaráda. Probiotický jogurt je bohatý na bílkoviny, vápník a kultury, které obsahuje. Podporuje také střevní flóru.

Pečlivě vybrané kuřecí maso a přírodní kůže skotu pocházejí z lokálních zdrojů a jsou 100% vysledovatelné. Díky šetrnému výrobnímu procesu, jsou živiny obsažené v surovinách zachovány a pomáhají vašemu psovi zůstat zdravý a vitální po dlouhou dobu.

Složení

Složení: 85% hovězí kůže, 13% kuřecí maso, 1% konopí, 1% jogurt

Doplňkové krmivo pro psy.

Analytické složky

Bílkoviny - 60%, hrubý tuk - 12%, vlhkost - 10%, hrubý popel - 7,5%, hrubá vláknina - 1,2%

Všechny naše výrobky jsou dodávány v praktickém, znovu uzavíratelném sáčku. Skladujte pouze na chladném a suchém místě, chraňte před přímým slunečním zářením!

Obsah balení: 150g (cca17ks)

Zvolte si variantu:

Cena od 86,00 Kč